MISJA

czyli dlaczego warto nam zaufać.

INTER TAXI CZĘSTOCHOWA

BEZPIECZNIE DO CELU KAŻDEGO DNIA!

Misją INTER TAXI jest zapewnienie możliwości i łatwości uzyskania komfortowego i sprawnego przewozu osób oraz rzeczy. Każda, nawet najkrótsza podróż może być wygodnia i przyjemna.

Przez cały rok, każdego dnia realizujemy nasze cel dostarczając usługi o najwyższym standardzie dla każdego naszego pasażera. Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo, punktualność i jak najszybszą realizację zleceń.

Dokładamy wszelkich starań, aby przejazdy, które odbędą się z naszą korporacją były dla Państwa w pełni satysfakcjonujące. Jesteśmy elastyczni i bez żadnego problemu z przyjemnością dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że jakość oferowany przez nas usług zależy przede wszystkim od nas samych i od atmosfery panującej w naszej firmie.
itaxi.jpg
Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby budować partnerskie relacje zarówno pomiędzy naszymi pracownikami jak i z nszymi partnerami biznesowymi.

Lojalność naszych Klientów jest dla nas wyznacznikiem sukcesu w wypełnianiu naszej misji. Każdy zadowolony Klient jest dowodem na to, że codziennie podejmowany przez nas trud i bezustanne starania, mają odzwierciedlenie w jakości świadczonych przez nas usług.

23

LATA NA RYNKU

1000

KLIENTÓW DZIENNIE

23

LATA NA RYNKU

1000

KLIENTÓW DZIENNIE
© 2017 www.INTER-TAXI.pl All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!!!
    Musisz wpisać imię
    Musisz podać poprawny numer telefonu
    Dziękuję. Otrzymaliśmy Twoją prośbę. Oddzwonimy wkrótce.